Haberler

Gelişim Atölyesi
Çekmeköy ve Ataşehir anaokullarımızda gerçekleştirdiğimiz gelişim atölyelerimizde 2-5 yaş arasındaki çocuklar aileleri ile birlikte eğlenceli zamanlar geçiriyor.Sizler de 06 Nisan Cumartesi günü yapıl..

Devamı
Atamızın bizlere armağan ettiği Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı'nı birbirinden keyifli etkinliklerle kutladık.
Cumhuriyetimizin bekçileri olan Anabilim Anaokulu öğrencilerimiz, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını coşkuyla kutladılar. Okullarımızda 1 hafta süresince düzenlenen şenliklerde, öğrencilerimi..

Devamı
Anabilim Anaokullarında Cumhuriyet Coşkusu!
28 Ekim Cuma günü tüm okullarımızda “Cumhuriyet Bayramı Töreni”, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından coşkuyla kutlandı. “Ben ve Cumhuriyet” konulu resim sergisi tüm öğrencilerin katılımıyla ge..

Devamı
Anabilim Anasınıflarında Cumhuriyet Balosu Gerçekleşti!
“Cumhuriyet Balosu” ve “Cumhuriyet Bayramı Töreni” ile öğrencilerimiz, Ulu Önder Atatürk’ün Türk ulusuna armağan ettiği en büyük bayram olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutladılar. 27 ..

Devamı
Bilingual System- Çift Dilli Eğitim Sistemi
İnsan hayatında sihirli zaman olarak nitelendirilen okul öncesinde,  doğal öğrenme yeteneği, merak dürtüsü ve araştırma isteği yeni bilgi kazanımında yetişkinlere oranla çocuklar için büyük bir..

Devamı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamamız
Ulusların hayatlarında önemli dönüm noktaları vardır. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde, son derece önemli dönüm noktalarından biri de bir ulusun yeniden toparlanma, ayağa kalkma, yurduna ve geleceğine..

Devamı
İlkokula Adım Adım
Okula başlayacak olmak; çocuğun zihinsel, bedensel, sosyal ve duygusal açıdan hazır olmasını gerektirir. Çocuk, doğal gelişim sürecinde sürekli bir değişim geçirmektedir. Bu süre zarfında çocuğun ge..

Devamı
Üstün ve özel yetenekler, Anabilim ile emin ellerde!
21. yüzyılın ihtiyaçlarına göre değişen eğitim sistemi, artan teknolojik olanaklar, eğitimin farklılaşması ve bireyselleşmesinin önem kazanması sonucunda Anabilim Eğitim Kurumları, eğitim-öğretim..

Devamı
Anabilim İnci Yılı!
Geçen 30 yılın en büyük hazinesi olarak başarılarıyla övündüğü öğrencilerini gören Anabilim, 30.Yılını “İnci Yılı” ilan etti!30 yıllık köklü geçmişiyle eğitimde güçlü bir marka olan Anabilim Eğitim Ku..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık K. Ataşehir Mevkii
Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL